Pariyerum Perumal

Sledovat Pariyerum Perumal online

★ 8.2 2018 155 min RomantickýDrama

Pariyerum Perumal (2018) — Romantický, Drama. Sledujte Pariyerum Perumal online na IPTV 4K v 4K Ultra HD, bez stahování a bez sekání.

Přehrát trailer

O čem je Pariyerum Perumal?

A law student from a lower caste begins a friendship with his classmate, a girl who belongs to a higher caste, and the men in her family start giving him trouble over this.

Žánry
Romantický, Drama
Premiéra
2018-09-28
Režie
Mari Selvaraj
Hodnocení
★ 8.2 / 10

Hlavní obsazení

  • Kathir Pariyerum Perumal
  • Anandhi Jothi Mahalakshmi
  • Yogi Babu Anand
  • G. Marimuthu Jothi Mahalakshmi's Father
  • Lijeesh Sankaralingam
  • Supergood Subramani

Jak sledovat Pariyerum Perumal na IPTV 4K

Sledovat Pariyerum Perumal na IPTV 4K zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Začněte sledovat Pariyerum Perumal ještě dnes

Nečekejte na datum premiéry — IPTV 4K už má Pariyerum Perumal a k tomu živou TV, filmy a seriály připravené ke sledování v 4K Ultra HD.