Sabak Ishq Ka

Sledovat Sabak Ishq Ka online

2023 1 Řady Drama

Sabak Ishq Ka (2023) — Drama. Sledujte Sabak Ishq Ka online na IPTV 4K v 4K Ultra HD, bez stahování a bez sekání.

O čem je Sabak Ishq Ka?

Shikha, who teaches in an average coaching class, starts getting perplexed as a new student, Mayank starts having feelings for her. The problem arises when even Shikha starts reciprocating the same feelings for Mayank!

Nejnovější epizoda

S1 · Epizoda 2 — Sabak Ishq Ka - Season 1 - Part 2 · 2023-09-26

Mayank and Shikha's close encounters continue to happen, as Preeti and Mayank also start getting closer, which makes Shikha envious of her daughter, resulting in her taking severe measures to get closer to her love!

Žánry
Drama
První vysílání
2023-09-19

Hlavní obsazení

  • Mussarat Ali Husband
  • Lovepreet Kaur Wife
  • Anita Jaiswal Daughter
  • Alendra Bill Girlfriend

Jak sledovat Sabak Ishq Ka na IPTV 4K

Sledovat Sabak Ishq Ka na IPTV 4K zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Začněte sledovat Sabak Ishq Ka ještě dnes

Nečekejte na datum premiéry — IPTV 4K už má Sabak Ishq Ka a k tomu živou TV, filmy a seriály připravené ke sledování v 4K Ultra HD.