Miss Julie

Δείτε το Miss Julie online

★ 5.6 2014 130 λεπτά ΔράμαΡομαντική

Miss Julie (2014) — Δράμα, Ρομαντική. Δείτε το Miss Julie online στο IPTV 4K σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το Miss Julie;

Over the course of a midsummer night in 1890s Ireland, the unsettled daughter of the Anglo-Irish aristocracy encourages her father's valet to seduce her.

Είδη
Δράμα, Ρομαντική
Κυκλοφορία
2014-09-07
Σκηνοθεσία
Liv Ullmann
Βαθμολογία
★ 5.6 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Jessica Chastain Miss Julie
  • Colin Farrell John
  • Samantha Morton Kathleen
  • Nora McMenamy Little Miss Julie

Πώς να δείτε το Miss Julie στο IPTV 4K

Το να δείτε το Miss Julie στο IPTV 4K παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Miss Julie σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το IPTV 4K έχει ήδη το Miss Julie καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.