Patrick Timsit - The One Man Stand-Up Show

Δείτε το Patrick Timsit - The One Man Stand-Up Show online

★ 7.0 2008 Κωμωδία

Patrick Timsit - The One Man Stand-Up Show (2008) — Κωμωδία. Δείτε το Patrick Timsit - The One Man Stand-Up Show online στο IPTV 4K σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Περί τίνος είναι το Patrick Timsit - The One Man Stand-Up Show;

13 ans après son dernier spectacle, Patrick Timsit remonte enfin sur scène avec un nouveau one man show, plus drôle et plus corrosif que jamais...

Είδη
Κωμωδία
Κυκλοφορία
2008-11-25
Βαθμολογία
★ 7.0 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Patrick Timsit

Πώς να δείτε το Patrick Timsit - The One Man Stand-Up Show στο IPTV 4K

Το να δείτε το Patrick Timsit - The One Man Stand-Up Show στο IPTV 4K παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Patrick Timsit - The One Man Stand-Up Show σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το IPTV 4K έχει ήδη το Patrick Timsit - The One Man Stand-Up Show καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.