The Mambo Kings

Δείτε το The Mambo Kings online

★ 6.4 1992 104 λεπτά ΔράμαΜουσική

The Mambo Kings (1992) — Δράμα, Μουσική. Δείτε το The Mambo Kings online στο IPTV 4K σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το The Mambo Kings;

Με μια βαλίτσα γεμάτη τραγούδια, καρδιές γεμάτες από πάθος, δύο αδέλφια ήρθαν στην Αμερική αναζητώντας το όνειρο.

Είδη
Δράμα, Μουσική
Κυκλοφορία
1992-02-28
Σκηνοθεσία
Arne Glimcher
Βαθμολογία
★ 6.4 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Antonio Banderas Nestor Castillo
  • Armand Assante Cesar Castillo
  • Cathy Moriarty Lanna Lake
  • Maruschka Detmers Delores Fuentes
  • Pablo Calogero Ramon - The Mambo Kings Band
  • Scott Cohen Bernardito - The Mambo Kings Band

Πώς να δείτε το The Mambo Kings στο IPTV 4K

Το να δείτε το The Mambo Kings στο IPTV 4K παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Ξεκινήστε να βλέπετε το The Mambo Kings σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το IPTV 4K έχει ήδη το The Mambo Kings καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.