Thelma the Unicorn

Tonton Thelma the Unicorn dalam talian

★ 6.9 2024 93 min AnimationFantasyFamily

Thelma the Unicorn (2024) — Animation, Fantasy, Family. Tonton Thelma the Unicorn dalam talian di IPTV 4K dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tonton treler

Tentang apa Thelma the Unicorn?

Seekor poni yang ingin menjadi bintang tiba-tiba terkenal setelah dia bertukar menjadi unikorn yang berkilau, namun kehidupan sebagai selebriti bukan perkara mudah.

Genre
Animation, Fantasy, Family
Tayangan
2024-05-17
Pengarah
Lynn Wang
Penilaian
★ 6.9 / 10

Pelakon utama

  • Brittany Howard Thelma the Unicorn (voice)
  • Will Forte Otis (voice)
  • Jemaine Clement Vic Diamond (voice)
  • Edi Patterson Megan (voice)
  • Maliaka Mitchell Peggy Purvis (voice)
  • Ally Dixon Nikki Narwhal (voice)

Cara menonton Thelma the Unicorn di IPTV 4K

Menonton Thelma the Unicorn di IPTV 4K mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Mula menonton Thelma the Unicorn hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — IPTV 4K sudah ada Thelma the Unicorn serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.