Umrao Jaan

Umrao Jaan online kijken

★ 8.0 2006 188 min RomantiekDrama

Umrao Jaan (2006) — Romantiek, Drama. Kijk Umrao Jaan online op IPTV 4K in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Waar gaat Umrao Jaan over?

Bollywood film about the famous courtesan of the title. Aishwarya Rai stars in the lead role. The film is directed by J.P. Dutta and also stars Shabana Azmi, Sunil Shetty, Abhishek Bachchan, Divya Dutta, Himani Shivpuri and Kulbhushan Kharbanda. A remake of the original directed by Muzaffar Ali and released in 1981.

Genres
Romantiek, Drama
Uitgebracht
2006-11-02
Regisseur
J. P. Dutta
Beoordeling
★ 8.0 / 10

Hoofdrolspelers

  • Aishwarya Rai Bachchan Ameeran / Umrao Jaan
  • Shabana Azmi Khanum Jaan
  • Abhishek Bachchan Nawab Sultan
  • Suniel Shetty Faiz Ali
  • Puru Raaj Kumar Gauhar Mirza
  • Bikram Saluja Ashraf

Hoe Umrao Jaan te kijken op IPTV 4K

Umrao Jaan kijken op IPTV 4K kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Begin vandaag met Umrao Jaan kijken

Wacht niet op de releasedatum — IPTV 4K heeft Umrao Jaan al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.