Zhao Jiadi

Zhao Jiadi online kijken

★ 6.3 2022 2 Seizoenen Drama

Zhao Jiadi (2022) — Drama. Kijk Zhao Jiadi online op IPTV 4K in 4K Ultra HD, zonder downloads en zonder buffering.

Waar gaat Zhao Jiadi over?

Heir to a powerful business empire, Zhao Jiadi escapes to Haicheng for a fresh start, but as love and family tensions collide, he must confront his past and fight for the simple life he truly wants.

Nieuwste aflevering

S2 · Aflevering 26 — Episode 26 · 2025-05-14

Genres
Drama
Eerste uitzending
2022-03-31
Beoordeling
★ 6.3 / 10

Hoofdrolspelers

  • He Peng Zhao Jiadi
  • Ding Xiaoying Li Zhijin
  • Ling Zhuo Wu Dengke
  • Chang Di Wei Jinghai
  • Yang Qiru Pei Luoshen
  • Yang Yuxin Shang Bao

Hoe Zhao Jiadi te kijken op IPTV 4K

Zhao Jiadi kijken op IPTV 4K kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Begin vandaag met Zhao Jiadi kijken

Wacht niet op de releasedatum — IPTV 4K heeft Zhao Jiadi al, plus live-tv, films en series klaar om te kijken in 4K Ultra HD.