Hang Tuah

Гледајте Hang Tuah онлајн

★ 6.9 1956 120 мин Акциони

Hang Tuah (1956) — Акциони. Гледајте Hang Tuah онлајн на IPTV 4K у 4K Ultra HD, без преузимања и без застајкивања.

О чему је Hang Tuah?

Hang Tuah and his four sworn brothers, Hang Jebat, Hang Kasturi, Hang Lekir and Hang Lekiu, has pledged to protect the Sultan of Malacca. With their dedication, the five brothers rose quickly from the ranks, especially Hang Tuah whom has proven himself to be an able warrior and leader. When Hang Tuah managed to persuade Tun Teja to marry the Sultan of Malacca, the Sultan was overjoyed and rewarded Hang Tuah with full honours. The old guards felt threatened and envious, decided to frame him.

Жанрови
Акциони
Премијера
1956-01-28
Режија
Phani Majumdar
Оцена
★ 6.9 / 10

Главне улоге

  • P. Ramlee Hang Tuah
  • Zaiton Tun Teja
  • Saadiah Melor
  • Ahmad Mahmud Hang Jebat
  • Haji Mahadi Sultan Melaka
  • Daeng Idris Dato' Bendahara

Како гледати Hang Tuah на IPTV 4K

Гледање Hang Tuah на IPTV 4K траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Почните да гледате Hang Tuah данас

Не чекајте датум премијере — IPTV 4K већ има Hang Tuah, као и уживо ТВ, филмове и серије спремне за гледање у 4K Ultra HD.