Pop Paper City

Гледајте Pop Paper City онлајн

2022 1 Сезоне ДечијиЦртани

Pop Paper City (2022) — Дечији, Цртани. Гледајте Pop Paper City онлајн на IPTV 4K у 4K Ultra HD, без преузимања и без застајкивања.

Погледајте трејлер

О чему је Pop Paper City?

Follow Plom, Phoebe, Mae-Mae, Zip, Hooper and Fly as they explore the world of Pop Paper City, a vivid, vast and exciting place. The characters travel to urban environments, explore caves, the ocean or even outer space — Just like children’s imaginations, the world of Pop Paper City has no bounds for creativity and exploration.

Најновија епизода

С1 · Епизода 4 — Jurassic Pop · 2023-05-13

Zip and his friends try to find a fossil for the Pop Paper City museum display.

Жанрови
Дечији, Цртани
Прво емитовање
2022-11-12

Главне улоге

  • Nick Mohammed Helping Hand (voice)
  • Eden Gough Plom (voice)
  • Sadie Sweet Phoebe (voice)
  • Rohan Boucher Hooper (voice)
  • Hannah Silverman Mae-Mae / Fly (voice)
  • Taran Beyer Zip (voice)

Како гледати Pop Paper City на IPTV 4K

Гледање Pop Paper City на IPTV 4K траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Почните да гледате Pop Paper City данас

Не чекајте датум премијере — IPTV 4K већ има Pop Paper City, као и уживо ТВ, филмове и серије спремне за гледање у 4K Ultra HD.