Blue Birthday

Дивитися Blue Birthday онлайн

★ 5.7 2021 1 Сезони Науково фантастичнийДрамаДетектив

Blue Birthday (2021) — Науково фантастичний, Драма, Детектив. Дивіться Blue Birthday онлайн на IPTV 4K у 4K Ultra HD, без завантажень і без затримок.

Про що Blue Birthday?

The series tells the story of Oh Ha-rin, who travels to the past through mysterious photos left by her first love, Ji Seo-jun. Since they were eight years old, they had been close friends, but he died by suicide on her birthday ten years ago.

Останній епізод

С1 · Епізод 16 — My Blue Birthday · 2021-09-11

Жанри
Науково фантастичний, Драма, Детектив
Перший показ
2021-07-23
Рейтинг
★ 5.7 / 10

Головні ролі

  • YERI Oh Ha-rin
  • Yang Hong-seok Ji Seo-jun
  • Lee Sang-jun Cha Eun-seong
  • Kim Gyeol-yu Do Su-jin
  • Ju Hyeon Kim Ui-yeong

Як дивитися Blue Birthday на IPTV 4K

Переглянути Blue Birthday на IPTV 4K можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Почніть дивитися Blue Birthday сьогодні

Не чекайте на дату виходу — IPTV 4K вже має Blue Birthday, а також пряме ТВ, фільми та серіали, готові до перегляду у 4K Ultra HD.