Chhote Nawab

Дивитися Chhote Nawab онлайн

★ 9.0 1961 147 хв МелодрамаКомедіяДрама

Chhote Nawab (1961) — Мелодрама, Комедія, Драма. Дивіться Chhote Nawab онлайн на IPTV 4K у 4K Ultra HD, без завантажень і без затримок.

Про що Chhote Nawab?

Romantic comedy about a wealthy milk-drinking Peter Pan-type

Жанри
Мелодрама, Комедія, Драма
Прем'єра
1961-01-01
Режисер
S.A. Akbar
Рейтинг
★ 9.0 / 10

Головні ролі

  • Ameeta Roshan N. Hussain
  • Mehmood Chhote Nawab
  • Johnny Walker Captain Kanchan
  • Minoo Mumtaz Mehnuma
  • Achala Sachdev Nazir Hussain's wife

Як дивитися Chhote Nawab на IPTV 4K

Переглянути Chhote Nawab на IPTV 4K можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Почніть дивитися Chhote Nawab сьогодні

Не чекайте на дату виходу — IPTV 4K вже має Chhote Nawab, а також пряме ТВ, фільми та серіали, готові до перегляду у 4K Ultra HD.