Mirza Ghalib

Дивитися Mirza Ghalib онлайн

★ 6.6 1954 145 хв ДрамаМузикаМелодрама

Mirza Ghalib (1954) — Драма, Музика, Мелодрама. Дивіться Mirza Ghalib онлайн на IPTV 4K у 4K Ultra HD, без завантажень і без затримок.

Про що Mirza Ghalib?

A fictionalized account of the life of poet and nobleman Mirza Ghalib during the reign of the last Mughal Emperor, told through the lens of his ill-fated love for a beautiful courtesan he called Chaudhvin.

Жанри
Драма, Музика, Мелодрама
Прем'єра
1954-12-10
Режисер
Sohrab Modi
Рейтинг
★ 6.6 / 10

Головні ролі

  • Bharat Bhushan Mirza Ghalib
  • Suraiya Chaudhvin, formerly Moti Begum
  • Nigar Sultana Umrao Begum
  • Durga Khote Chaudhvin's mother (Amma)
  • Mukri Lala Mathuradas
  • Ulhas Kotwal Hashmat Khan

Як дивитися Mirza Ghalib на IPTV 4K

Переглянути Mirza Ghalib на IPTV 4K можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Почніть дивитися Mirza Ghalib сьогодні

Не чекайте на дату виходу — IPTV 4K вже має Mirza Ghalib, а також пряме ТВ, фільми та серіали, готові до перегляду у 4K Ultra HD.