Pope Pius XII

Дивитися Pope Pius XII онлайн

★ 4.7 2010 213 хв ІсторичнийДрама

Pope Pius XII (2010) — Історичний, Драма. Дивіться Pope Pius XII онлайн на IPTV 4K у 4K Ultra HD, без завантажень і без затримок.

Про що Pope Pius XII?

Rome, 1943. The city is occupied by the Nazis. The lives of thousands of Jews are in danger, and in Vatican City, a neutral state within the borders of Rome, Pope Pius XII is struggling to save the city from hunger and destruction.

Жанри
Історичний, Драма
Прем'єра
2010-10-31
Режисер
Christian Duguay
Рейтинг
★ 4.7 / 10

Головні ролі

  • James Cromwell Pope Pius XII
  • Alessandra Mastronardi Miriam
  • Elena Arvigo Ester Levi
  • Ken Duken Hauptmann von Goedel
  • Mathias Herrmann General Karl Wolff
  • Christine Neubauer Schwester Pascalina

Як дивитися Pope Pius XII на IPTV 4K

Переглянути Pope Pius XII на IPTV 4K можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Почніть дивитися Pope Pius XII сьогодні

Не чекайте на дату виходу — IPTV 4K вже має Pope Pius XII, а також пряме ТВ, фільми та серіали, готові до перегляду у 4K Ultra HD.