Video Girl

Video Girl megtekintése online

★ 6.1 2011 95 perc Dráma

Video Girl (2011) — Dráma. Nézd a(z) Video Girl online a(z) IPTV 4K oldalon 4K Ultra HD minőségben, letöltés és akadozás nélkül.

Előzetes megtekintése

Miről szól a(z) Video Girl?

Lorie Walker is a small town girl whose big dreams of becoming a dancer come true when she becomes a star in the Hip-Hop video world. But she soon learns the hard way that life in front of the camera is not as glamorous as it seems.

Műfajok
Dráma
Bemutató
2011-10-11
Rendező
Ty Hodges
Értékelés
★ 6.1 / 10

Főszereplők

  • Meagan Good Lorie Walker
  • Adam Senn Shark
  • Ruby Dee Valerie
  • Melyssa Ford La La
  • LisaRaye McCoy Patricia
  • Britt Robertson Video Girl

Hogyan nézd a(z) Video Girl a(z) IPTV 4K oldalon

A(z) Video Girl megnézése a(z) IPTV 4K oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Kezdd el nézni a(z) Video Girl még ma

Ne várj a bemutató dátumára — a(z) IPTV 4K már kínálja a(z) Video Girl, valamint élő tévét, filmeket és sorozatokat 4K Ultra HD minőségben.