Choy Lee Fut

Vezi Choy Lee Fut online

★ 4.7 2011 93 min Acțiune

Choy Lee Fut (2011) — Acțiune. Vezi Choy Lee Fut online pe IPTV 4K în 4K Ultra HD, fără descărcări și fără întreruperi.

Vezi trailerul

Despre ce este Choy Lee Fut?

Having taken his father's advice, one man decides to return home in pursuit of a fresh start. While training at his father's martial arts school, he learns that his father has given consent to sell the school to a rival martial arts school.

Genuri
Acțiune
Lansare
2011-03-31
Regizor
Tommy Law Wai-Tak
Evaluare
★ 4.7 / 10

Distribuția principală

  • Kane Kosugi Mo Tin Siu Cho / Takeda Shosa
  • Dennis To Yu-Hang Choy Lee Fut master
  • Sammo Hung Kam-Bo Chan Wai-Yip
  • Yuen Wah Chan Tin-Cheuk
  • Andrew Qian Kens' grandfather (young)
  • Lau Kar-Wing Master Liu

Cum să vezi Choy Lee Fut pe IPTV 4K

Vizionarea Choy Lee Fut pe IPTV 4K durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Începe să vezi Choy Lee Fut astăzi

Nu aștepta data lansării — IPTV 4K are deja Choy Lee Fut, plus TV live, filme și seriale gata de vizionat în 4K Ultra HD.