Emma Bovary

Vezi Emma Bovary online

★ 5.7 2021 102 min DramăFilm TV

Emma Bovary (2021) — Dramă, Film TV. Vezi Emma Bovary online pe IPTV 4K în 4K Ultra HD, fără descărcări și fără întreruperi.

Despre ce este Emma Bovary?

1857. A courtroom. The prosecutor and defense counsel prepare to face off. Between them: Gustave Flaubert, the man on trial. Madame Bovary is charged with obscenity and offending public morals. As the two sides lay out their cases, the novel springs to life. Emma's story unfolds before our eyes. The trial is a reality check for us, rekindling the debate over the status of women at the time. What will the verdict be for Flaubert? What will the verdict be for women - for all the other Emmas?

Genuri
Dramă, Film TV
Lansare
2021-12-13
Regizor
Didier Bivel
Evaluare
★ 5.7 / 10

Distribuția principală

  • Camille Metayer Emma Bovary
  • Thierry Godard Charles Bovary
  • Laurent Stocker Pinard
  • Alexandre Brasseur Senard
  • Dominique Pinon Homais
  • Grégory Fitoussi Rodolphe

Cum să vezi Emma Bovary pe IPTV 4K

Vizionarea Emma Bovary pe IPTV 4K durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Începe să vezi Emma Bovary astăzi

Nu aștepta data lansării — IPTV 4K are deja Emma Bovary, plus TV live, filme și seriale gata de vizionat în 4K Ultra HD.