Di Gi Charat

Di Gi Charat izle

★ 6.3 1999 1 Sezonlar AnimasyonKomedi

Di Gi Charat (1999) — Animasyon, Komedi. Di Gi Charat, IPTV 4K üzerinde 4K Ultra HD kalitesinde online; indirme yok, donma yok.

Di Gi Charat konusu nedir?

DiGi Charat is a series of shorts created as advertisements for "Digital Gamers," a store in Akihabara. The series follows Dejiko, princess of DiGi Charat planet, and her companions, Puchiko and Gema, as well as Dejiko's rival, Rabi~en~Rose through daily ordeals they encounter while working at Gamers.

Son bölüm

S1 · Bölüm 16 — Usada's Big Bang · 1999-12-24

Dejiko gifts a deliciously dangerous Christmas cake to Usada, also known as Rabi-en-rose, with hopes of getting rid of her once and for all.

Türler
Animasyon, Komedi
İlk yayın
1999-11-30
Puan
★ 6.3 / 10

Başroldekiler

  • Asami Sanada Di Gi Charat (voice)
  • Miyuki Sawashiro Puchiko Charat (voice)
  • Kyoko Hikami Rabi~en~Rose (voice)
  • Yoshiko Kamei Gema (voice)

IPTV 4K üzerinde Di Gi Charat nasıl izlenir

IPTV 4K üzerinde Di Gi Charat izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

Di Gi Charat izlemeye bugün başlayın

Vizyon tarihini beklemeyin — IPTV 4K zaten Di Gi Charat içeriğini, ayrıca canlı TV, film ve dizileri 4K Ultra HD kalitesinde sunuyor.